1. DODACÍ LHŮTA

Zboží zasíláme do 2 pracovních dní od potvrzení objednávky prostřednictvím dopravce DPD, České pošty nebo Zásilkovny. Doručení zásilky je standardně do 4-5 pracovních dní od objednání.

2. DOPRAVA

ZÁSILKOVNA / 75 Kč

Doručení na pobočku Zásilkovny obvykle trvá 1-2 dny od odeslání, kde si ji poté můžete vyzvednout na základě informací a kódu zaslaných Zásilkovnou. Standardně je zboží doručováno na nejbližší pobočku zadané adrese, při výběru jiné pobočky ji může zákazník uvést do Poznámek v objednávce. Otevírací doba poboček se liší a aktuální informace lze nalézt na www.zasilkovna.cz.

DORUČENÍ DOPRAVCEM DPD (NA ADRESU) / 100 Kč

Přepravní společnost DPD doručuje zboží obvykle do 24 hodin po celé ČR. Zboží vám bude doručeno následující pracovní den po odeslání objednávky. Zboží je doručováno v pracovní dny 9:00-18:00, přesný výběr hodiny dodání není, bohužel, možný.

ČESKÁ POŠTA / 110 Kč

Doručení zásilky prostřednictvím služeb České pošty trvá standardně 2-3 dny od odeslání. Doručení probíhá zákazníkovi na adresu, v případě nezastižení/nedoručení je zásilka uložena na místní poště a zákazník informován o možnostech převzetí.

DOPRAVA ZDARMA / 0 Kč

Doprava zdarma se vztahuje na objednávky v hodnotě 1.000 Kč a vyšší. Pro uplatnění této akce je nutné zadat do objednávky slevový kód DOPRAVA a není možné již využít případné ostatní slevové kódy.

3. PLATBA

NA DOBÍRKU, V HOTOVOSTI ČI KARTOU / 20-30 Kč

Zboží zaplatíte v hotovosti přepravci/České poště při dodání, nebo při osobním odběru na pobočce Zásilkovny. Tato možnost platby je zpoplatněná částkou +20 Kč v případě dopravy na pobočku Zásilkovny a +30 Kč v případě doručení dopravcem DPD nebo Českou poštou.

Na vybraných pobočkách Zásilkovny či při doručování prostřednictvím DPD je možné objednávky uhradit bezhotovostně platební kartou, nicméně tato možnost není vždy garantována a je nutné si ji ověřit v aktuálních informacích konkrétní pobočky na www.zasilkovna.cz.

BANKOVNÍM PŘEVODEM / 0 Kč

Při platbě běžným bankovním převodem vám zašleme na e-mail informace k platbě (číslo účtu včetně kódu banky, částku a variabilní symbol, který slouží ke spárování objednávky). Tento e-mail je odeslán, jakmile je objednávka potvrzena. Vy ve svém internetovém bankovnictví, osobně na pobočce banky či složenkou zadáte příkaz k úhradě. Jakmile jsou peníze připsány na účet, zboží odesíláme.

ONLINE PLATBA / 0 Kč

PLATEBNÍ KARTOU VISA, MASTERCARD A DALŠÍ

Při platbě kartou online kliknete na uvedené tlačítko a provedete platbu prostřednictvím zabezpečeného formuláře platební brány. Tam zadáte údaje o své kartě (číslo karty, datum expirace, bezpečnostní kód CVV a jméno držitele karty) a platbu potvrdíte. Tím je vše zaplaceno.

kontakt

info@fogdog.cz  / +420 722 10 11 10

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon

© 2019 FOGDOG s.r.o., Osadní 26, 170 00 Praha 7

fogdog logo.png
0